Curs valutar
![Euro](/plugins/interface/gfx/eur.jpg)
4.5680 RON
![](/plugins/interface/gfx/exchange_down.jpg)
![Dolar american](/plugins/interface/gfx/usd.jpg)
4.0093 RON
![](/plugins/interface/gfx/exchange_down.jpg)
![Lira sterlină](/plugins/interface/gfx/gbp.jpg)
5.1744 RON
![](/plugins/interface/gfx/exchange_up.jpg)
![Forint unguresc](/plugins/interface/gfx/huf.jpg)
1.4823 RON
![](/plugins/interface/gfx/exchange_down.jpg)
Recomandările Gazetei
Evenimente locale, concerte, teatru, expoziții, filme, cărțiNewsletter
Ultimele comentarii
bonta emese pe 29.02.2024 la 09:22
Domnilor ziaristi, sunteti intr-o grava eroare din nou, sunt in muzeu de pe vremea lui Ceausescu, domnul Alexa ![](/plugins/interface/gfx/2rightredarrows.jpg)
![](/plugins/interface/gfx/2rightredarrows.jpg)
G. Buju pe 16.01.2024 la 01:04
Felicitari lui !
Bun si de cinste Morosan !!
De mirare e ca polutucii din acelashhh aluat moroseni nu fac ![](/plugins/interface/gfx/2rightredarrows.jpg)
![](/plugins/interface/gfx/2rightredarrows.jpg)
Pompiliu Barbu pe 14.11.2023 la 16:08
Un om deosebit! De ar face fiecare roman pe sfert din ce a facut acest om Romania ar fi departe!
Nelu Botiș pe 29.09.2023 la 14:27
1. Stimate domnule Teremtus, cu tot respectul, vreau sa va comunic faptul ca Bonta Emese nu va respecta.
2. ![](/plugins/interface/gfx/2rightredarrows.jpg)
![](/plugins/interface/gfx/2rightredarrows.jpg)
![](/images/news/medium/senatorul-cristian-niculescu-agarlas-premiat-in-cadrul-galei-aniversare-juridice-ro-20-de-ani.jpg)
Vineri , 31 Mai , 2024
Senatorul Cristian Niculescu Țâgârlaș - premiat în cadrul Galei aniversare JURIDICE.ro – 20 de ani
Președintele Comisiei Juridice din Senatul României, senatorul PNL Cristian Niculescu Țâgârlaș, a fost premiat de Societatea de Științe Juridice în cadrul Galei aniversare JURIDICE.ro – 20 de ani.
Motivarea premierii este importantă: Pentru susținerea profesiilor juridice la nivel legislativ, pentru efortul de clarificare normativă și de armonizare a intereselor profesioniștilor dreptului, Societatea de Științe Juridice își exprimă aprecierea față de domnul senator Cristian Niculescu Țâgârlaș.
“Acest premiu mă onorează, pentru că reprezintă o confirmare a faptului că activitatea mea în cadrul Senatului este și în folosul profesioniștilor din domeniul justiției, un obiectiv pe care mi l-am asumat la începutul mandatului de senator. Mulțumesc Societății de Științe Juridice pentru acest premiu și îi asigur atât pe profesioniștii din domeniul justiției, cât și pe toți cei care mi-au încredințat mandatul de a-i reprezenta în Senatul României, că întreaga mea activitate legislativă este dedicată asigurării unui cadru legislativ la standarde europene, în materie de justiție“, a declarat senatorul PNL Cristian Niculescu Țâgârlaș.
Comentariile celorlalți
Fii primul care adauga un comentariu in aceasta sectiune.
Comentează acest articol
Adaugă un comentariu la acest articol.