Curs valutar
![Euro](/plugins/interface/gfx/eur.jpg)
4.5680 RON
![](/plugins/interface/gfx/exchange_down.jpg)
![Dolar american](/plugins/interface/gfx/usd.jpg)
4.0093 RON
![](/plugins/interface/gfx/exchange_down.jpg)
![Lira sterlină](/plugins/interface/gfx/gbp.jpg)
5.1744 RON
![](/plugins/interface/gfx/exchange_up.jpg)
![Forint unguresc](/plugins/interface/gfx/huf.jpg)
1.4823 RON
![](/plugins/interface/gfx/exchange_down.jpg)
Recomandările Gazetei
Evenimente locale, concerte, teatru, expoziții, filme, cărțiNewsletter
Ultimele comentarii
bonta emese pe 29.02.2024 la 09:22
Domnilor ziaristi, sunteti intr-o grava eroare din nou, sunt in muzeu de pe vremea lui Ceausescu, domnul Alexa ![](/plugins/interface/gfx/2rightredarrows.jpg)
![](/plugins/interface/gfx/2rightredarrows.jpg)
G. Buju pe 16.01.2024 la 01:04
Felicitari lui !
Bun si de cinste Morosan !!
De mirare e ca polutucii din acelashhh aluat moroseni nu fac ![](/plugins/interface/gfx/2rightredarrows.jpg)
![](/plugins/interface/gfx/2rightredarrows.jpg)
Pompiliu Barbu pe 14.11.2023 la 16:08
Un om deosebit! De ar face fiecare roman pe sfert din ce a facut acest om Romania ar fi departe!
Nelu Botiș pe 29.09.2023 la 14:27
1. Stimate domnule Teremtus, cu tot respectul, vreau sa va comunic faptul ca Bonta Emese nu va respecta.
2. ![](/plugins/interface/gfx/2rightredarrows.jpg)
![](/plugins/interface/gfx/2rightredarrows.jpg)
![](/images/news/medium/marius-sorin-bota-0.jpg)
Duminică , 4 Martie , 2012
Reacţie la sondajul GAZETEI
Chestionat de presa locală cu privire la sondajul realizat de echipa Gazetei de Maramureş, unde, la întrebarea „Cu cine aţi vota la preşedinţia CJ Maramureş dintre Mircea Man şi Sorin Bota?”, diferenţa de procente este de 3,75% în favoarea actualului preşedinte al CJ, senatorul PSD Sorin Bota a declarat:
„În condiţiile în care nu sunt stabilit drept candidat şi nu m-am înscris oficial în cursa electorală, având calitatea de parlamentar ales uninominal în o treime din judeţ, pot spune că diferenţa de aproximativ 4 procente, care apare între mine şi actualul preşedinte al CJ, este egală cu 0. Practic, preşedintele Man nu are nicio şansă la câştigarea unui nou mandat!”
Cabinetul senatorului Marius Sorin Bota
Comentariile celorlalți
anton pe 14.04.2012 la 11:41
Sunt pt democratie, onestita, transparenta,deci sunt pt Mircea Man, Sorin Bota ar trebui un pic sa mai stea si pe acasa , sa isi faca un pic de mustrari de constiinta. imi pare un om fatarnic, increzut , ce mereu comenteaza de altii , interese personale, de ce nu se fac intai verificari de integritate morala asupra candidatiilor si apoi sa se vada daca sunt apti pt un post ce reprezinta majoritatea maramuresenilor onesti, nu ai cei corupti, caci coruptia e mare in jurul........acestui individ VIVA MIRCEA MAN!
Comentează acest articol
Adaugă un comentariu la acest articol.