Curs valutar
![Euro](/plugins/interface/gfx/eur.jpg)
4.5680 RON
![](/plugins/interface/gfx/exchange_down.jpg)
![Dolar american](/plugins/interface/gfx/usd.jpg)
4.0093 RON
![](/plugins/interface/gfx/exchange_down.jpg)
![Lira sterlină](/plugins/interface/gfx/gbp.jpg)
5.1744 RON
![](/plugins/interface/gfx/exchange_up.jpg)
![Forint unguresc](/plugins/interface/gfx/huf.jpg)
1.4823 RON
![](/plugins/interface/gfx/exchange_down.jpg)
Recomandările Gazetei
Evenimente locale, concerte, teatru, expoziții, filme, cărțiNewsletter
Ultimele comentarii
bonta emese pe 29.02.2024 la 09:22
Domnilor ziaristi, sunteti intr-o grava eroare din nou, sunt in muzeu de pe vremea lui Ceausescu, domnul Alexa ![](/plugins/interface/gfx/2rightredarrows.jpg)
![](/plugins/interface/gfx/2rightredarrows.jpg)
G. Buju pe 16.01.2024 la 01:04
Felicitari lui !
Bun si de cinste Morosan !!
De mirare e ca polutucii din acelashhh aluat moroseni nu fac ![](/plugins/interface/gfx/2rightredarrows.jpg)
![](/plugins/interface/gfx/2rightredarrows.jpg)
Pompiliu Barbu pe 14.11.2023 la 16:08
Un om deosebit! De ar face fiecare roman pe sfert din ce a facut acest om Romania ar fi departe!
Nelu Botiș pe 29.09.2023 la 14:27
1. Stimate domnule Teremtus, cu tot respectul, vreau sa va comunic faptul ca Bonta Emese nu va respecta.
2. ![](/plugins/interface/gfx/2rightredarrows.jpg)
![](/plugins/interface/gfx/2rightredarrows.jpg)
![](/images/news/medium/default.jpg)
Buimaceala, pumni finuti sub centura, orgolii ranite, rusine si scandal au fost cuvintele care au definit sedinta Organizatiei PSD Baia Mare. Singurul personaj care nu a stiut defel pe ce lume se afla a fost Liviu Avram, exact, cel cu privatizarile de doi lei de la AVAS, pe care, cu toata sinceritatea, nu l-am inteles in acel decor. Avram a tinut sa pozeze in “domnul Formol”, proaspat reactivat in randul tinerilor PSD-isti, direct din muzeul de relicve al partidului. Cu un discurs de toata flota, demn de sloganul “asa nu se face”, Avram (echipat in uniforma cu care l-a primit pe Ceausescu pe vremuri) a fost cuprins de un elan fara precedent, zburdand vesel pe plaiurile delirului verbal (probabil de la aripile zburatacite de la Avicola i se trage), intrecandu-l pana si pe Ioan Buda, cu a lui expresie - “ciorile s-au ratoit”. Daca in PSD Baia Mare a fost nevoie de prezenta lui Avram, ca imagine a intruchiparii idealului PSD-ist, atunci ceva miroase acolo. A formol... probabil.
Comentariile celorlalți
Fii primul care adauga un comentariu in aceasta sectiune.
Comentează acest articol
Adaugă un comentariu la acest articol.