Curs valutar
![Euro](/plugins/interface/gfx/eur.jpg)
4.5680 RON
![](/plugins/interface/gfx/exchange_down.jpg)
![Dolar american](/plugins/interface/gfx/usd.jpg)
4.0093 RON
![](/plugins/interface/gfx/exchange_down.jpg)
![Lira sterlină](/plugins/interface/gfx/gbp.jpg)
5.1744 RON
![](/plugins/interface/gfx/exchange_up.jpg)
![Forint unguresc](/plugins/interface/gfx/huf.jpg)
1.4823 RON
![](/plugins/interface/gfx/exchange_down.jpg)
Recomandările Gazetei
Evenimente locale, concerte, teatru, expoziții, filme, cărțiNewsletter
Ultimele comentarii
bonta emese pe 29.02.2024 la 09:22
Domnilor ziaristi, sunteti intr-o grava eroare din nou, sunt in muzeu de pe vremea lui Ceausescu, domnul Alexa ![](/plugins/interface/gfx/2rightredarrows.jpg)
![](/plugins/interface/gfx/2rightredarrows.jpg)
G. Buju pe 16.01.2024 la 01:04
Felicitari lui !
Bun si de cinste Morosan !!
De mirare e ca polutucii din acelashhh aluat moroseni nu fac ![](/plugins/interface/gfx/2rightredarrows.jpg)
![](/plugins/interface/gfx/2rightredarrows.jpg)
Pompiliu Barbu pe 14.11.2023 la 16:08
Un om deosebit! De ar face fiecare roman pe sfert din ce a facut acest om Romania ar fi departe!
Nelu Botiș pe 29.09.2023 la 14:27
1. Stimate domnule Teremtus, cu tot respectul, vreau sa va comunic faptul ca Bonta Emese nu va respecta.
2. ![](/plugins/interface/gfx/2rightredarrows.jpg)
![](/plugins/interface/gfx/2rightredarrows.jpg)
![](/images/news/medium/default.jpg)
Luni , 7 Martie , 2005
Parking de politist
Datorita tehnicii fiului sau (fost locatar la „mititica”), Dan Ioan, cel aprig purtator de chipiu de comisar sef la Cercetari Penale-Politia Municipiului Baia Mare, a reusit sa completeze parkingul auto al familiei pe cai nu tocmai legale. Practic, e interesant de aflat „varianta pentru public” a modului in care a fost „achizitionat” un Cielo, folosit actualmente de sotia-i proprie si personala. Pentru ca modalitatea reala o cunoastem si noi. Si se spune ca si seful Breban ar cunoaste modalitatea prin care familia Dan si-a “achizitionat” Cielo-ul cu pricina, numai ca a omis sa-si atentioneze subalternul. Si fiindca intodeauna exista si pagubiti, acestia, pe langa paguba pe care au suferit-o sunt si amenintati sa... mucles! Nici nu prea ar avea ce face, avand in vedere ca beneficiarul de autoturism este politist cu greutate, pe cine sa anunte? Politia? Sau pe un domn simpatic de la cabinetul domnului Blaga, cel neiertatoriu si degraba varsatoriu de demisii? Urmarim speta, zau!
Comentariile celorlalți
Fii primul care adauga un comentariu in aceasta sectiune.
Comentează acest articol
Adaugă un comentariu la acest articol.